Női kézi El: idegenben pótolja hazai meccsét az Óvár

2022.01.26. 19:58
null
Idegenben pótolja be elmaradt meccsét a Mosonmagyaróvár (Fotó: Török Attila)
Idegenben pótolja a norvég Sola HK elleni elhalasztott mérkőzését a Mosonmagyaróvár a női kézilabda Európa-liga csoportkörében – írja az MTI.

 

A magyar bajnokság legutóbbi bronzérmese múlt szombaton Győrben fogadta volna a norvégokat a harmadik fordulóban, de koronavírusos megbetegedések miatt halasztást kért.

Az európai szövetség honlapja szerint a találkozót jövő pénteken 20 órától pótolják be Solában, ami azért praktikus, mert vasárnap 14 órától a két csapat a norvégok pályaválasztásával is megmérkőzik egymással, igaz, arra a meccsre Stavangerben kerül sor.

A Mosonmagyaróvár eddig mindkét találkozóját megnyerte a második számú európai kupasorozat csoportkörében: előbb a francia ES Besancont, majd a horvát Lokomotiva Zagrebet győzte le.

Legfrissebb hírek

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 11:54

Anyagi és szakmai okok miatt nem indul a Debrecen a női kézilabda BL-ben

Kézilabda
2026.06.11. 15:43

Kisfaludy Anett: Egy csoda jutott nekünk erre az idényre

Kézilabda
2026.05.19. 11:15

A három magyarral felálló címvédő kilencgólos előnyről bukta el az Európa-liga döntőjét

Kézilabda
2026.05.17. 19:56

Kikapott a Viborgtól, nem lett bronzérmes az Esztergom az Európa-ligában

Kézilabda
2026.05.17. 16:29

Horváth Fanni: Nagyon szeretnénk jól zárni a négyes döntőt

Kézilabda
2026.05.17. 08:35

A hajrát nem bírta a nagyot küzdő Esztergom Dijonban, így lemarad az Európa-liga-döntőről

Kézilabda
2026.05.16. 19:32

A Thüringer HC jutott be elsőként a női kézilabda Európa-liga döntőjébe

Kézilabda
2026.05.16. 16:41
Ezek is érdekelhetik