A Győri Audi ETO KC elnöke, a 233-szoros magyar válogatott kézilabdázó, Görbicz Anita szombat hajnalban életet adott második gyermekének, Vincze Domonkosnak, aki 52 centiméterrel és 4110 grammal született. Az édesanya és a kicsi is jól van.
Az ötszörös BL-győztes egykori irányítónak és párjának, a korábbi magyar válogatott labdarúgó Vincze Ottónak már van egy közös gyermeke, a 7 éves Boldizsár.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik





