Kézilabda: Nilsson hosszabbított Veszprémben, Sipos távozik

I. SZ.I. SZ.
2022.12.21. 12:55
null
Andreas Nilsson marad Veszprémben (Fotó: Földi Imre)
A férfi kézilabda NB I-ben szereplő Telekom Veszprém bejelentette, hogy 2025-ig meghosszabbította Andreas Nilsson szerződését. Sipos Adrián ugyanakkor nyáron távozik a klubtól – jelentette be a klub.

A svéd beálló 2014-ben szerződött Veszprémbe a német Hamburgtól, azóta a klub történetének 12. legeredményesebb játékosa lett.

A mostani szerződése 2023 nyarán jár le, ezt hosszabbította meg két évvel. Négyszer nyert magyar bajnokságot, hatszor Magyar Kupát, háromszor SEHA-ligát. Hétszer jutott el a Bajnokok Ligája négyes döntőjéig a Veszprémmel, kétszer döntőt is játszott.

A veszprémiek azt is bejelentették, hogy Sipos Adriánnal nem sikerült megállapodni a hosszabbításról, így a magyar válogatott beálló – aki 2021-ben Tatabányáról érkezett – a nyáron távozik a klubtól.

Legfrissebb hírek

Férfi kézi: Tatabányán folytatja a Ferencváros fiatal beállója

Kézilabda
2026.06.23. 12:56

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Az FTC-től szerződtetett beállót a Szigetszentmiklós férfi kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:32

Klasszis jobbszélsőt szerződtetett a Budaörs női kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.19. 19:10

Férfi kézi NB I: az FTC helyett a Szigetszentmiklós edzője lesz Kilvinger Bálint – hivatalos

Kézilabda
2026.06.17. 15:27

Az FTC-től szerződtetett beállót az ETO férfi kézilabdacsapata

Kézilabda
2026.06.16. 17:23

Európai kézilabdaligák: Bajnokok Ligája-induló a Melsungen

Kézilabda
2026.06.07. 17:44

Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

Kézilabda
2026.06.05. 08:53
Ezek is érdekelhetik