Utolsó hazai mérkőzését fölényesen, 43–18-ra nyerte meg a dunaszerdahelyi HC DAC a cseh-szlovák közös rendezésű női kézilabda-bajnokságban, ezzel a város történelmének első csapatbajnoki aranyát szerezte meg. A remek hangulatú mérkőzés után hosszú ünneplés vette kezdetét, ahol nem csupán konfetti és pezsgő repült a levegőben, hanem Debre Viktor, a csapat edzője is.
Legfrissebb hírek

Így nyert Ecuador Németország ellen – vb-gólok videón
Foci vb 2026
2026.06.25. 22:28
Ezek is érdekelhetik






