Mindhárom magyar csapat egy-egy gólja bekerült a legszebb öt közé a női kézilabda Bajnokok Ligája 5. fordulója után. A legszebbnek a Győri Audi ETO KC francia irányítójának, Estelle Nze Minkónak az Odense elleni találatát választották, megelőzve a DVSC-t erősítő Csernyánszki Liliána Buducsnoszt Podgorica elleni találatát. A dobogó harmadik fokára a korábbi győri, jelenleg a dán Esbjerget erősítő norvég klasszis, Nora Mörk FTC elleni gólja került, ötödik helyen pedig a ferencvárosi Andrea Lekics találata végzett.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






