Női kézi: januárban lehet újra teljes a Győr kerete

Silje Solberg remekül védett (Fotó: Török Attila, archív)
Januárban három visszatérő játékossal újra teljes lehet a bajnoki címvédő Győri Audi ETO KC női kézilabdacsapatának kerete.
Szabó Tamás, a klub nemzetközi igazgatója a Kossuth Rádióban elmondta, hogy a szülési szabadságon lévő norvég balátlövő, Veronica Kristiansen október végén léphet ismét pályára. Honfitársa, a kapus Silje Solberg november végén térhetne vissza a szülési szabadságát követően, ám az ETO számára 18-án zárul az őszi szezon – utána az olimpiai kvalifikációs világbajnokság miatt szünet lesz –, tehát klubszínekben január elején léphet pályára ismét.
Szabó hozzátette, a válogatott balszélső Fodor Csenge a térdsérülése után várhatóan január elején állhat megint a győriek rendelkezésére, így – amennyiben addig nem történik újabb sérülés – akkor lesz ismét teljes a Bajnokok Ligájában szereplő csapat kerete.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






