Férfi kézi: ezt mondta Chema Rodríguez az öltözőben a történelmi ötödik helyezés után – videó

S. B.S. B.
2024.01.30. 15:44
Chema Rodríguez (balra) többször is kiemelte, milyen büszke a csapatára (Fotó: Facebook/Magyar kézilabda-válogatott)
Mint ismert, a magyar férfi kézilabda-válogatott Szlovénia legyőzésével megszerezte az 5. helyet az Európa-bajnokságon. A magyar kézilabda-válogatott a hivatalos Facebook-oldalán tett közzé egy videót, amin láthatjuk, mit mondott a szövetségi kapitány, Chema Rodríguez a csapatnak a győzelmet követően.

„Nem akarok túl érzelmes lenni, mert tudjátok, sokat sírok, de ma nem szeretnék, mert most boldognak kell lennünk” – kezdte meg a beszédét a szakember az öltözőben. 

Chema Rodríguez ezen felül többször is megköszönte a csapat munkáját és hozzáállását, valamint azt is kiemelte, hogy ő és egész Magyarország büszke arra, amit elértek ezen az Eb-n. 

 

 

Legfrissebb hírek

Chema Rodríguez: Szerettem a magyar válogatott szövetségi kapitányának lenni

Kézilabda
2026.06.24. 11:12

Chema Rodríguez levonta a tanulságokat kapitánysága végén; Mexikóban már háromezer éve is labdával játszottak

E-újság
2026.06.23. 23:50

A Tatabánya edzője elismerte, szóba került kapitánykérdésben

Kézilabda
2026.06.19. 10:51

Hazai vagy külföldi edző üljön Chema Rodríguez helyére a válogatott kispadján?

Kézilabda
2026.06.18. 12:17

Hivatalos: Chema Rodríguez távozik a férfi kézilabda-válogatott éléről

Kézilabda
2026.06.16. 10:36

Ilyés Ferenc a szabadkártya-lemaradásról: Nem sportszakmai döntés született...

Kézilabda
2026.06.09. 14:10

Nem jött össze a szabadkártya, a mieink már biztosan lemaradnak a férfi kézi-vb-ről – távol került az olimpia is

Kézilabda
2026.06.09. 12:55

Sipos Adrián: Még mindig érzem magamon a fejlődés lehetőségét

Kézilabda
2026.06.05. 08:53
Ezek is érdekelhetik