Szerződést hosszabbított balszélsőjével a Mosonmagyaróvár női kézicsapata

K. B.K. B.
2024.02.01. 18:56
Straingg Zsófia szerződést hosszabbított (Fotó: Mosonmagyaróvár)
A női kézilabda NB I-ben szereplő Mosonmagyaróvár a hivatalos honlapján bejelentette, hogy két évvel meghosszabbította 23 éves balszélsője, Stranigg Zsófia szerződését.

Stranigg Zsófia 2020 nyarán igazolt Mosonmagyaróvárra. Az elmúlt 3 és fél idényben „nélkülözhetetlen tagja” lett az együttesnek, így nem meglepő, hogy két évvel meghosszabbította szerződését a klub.

„Nem gondolkoztam a váltáson – nyilatkozta Stranigg Zsófia a Mosonmagyaróvárnak. Egy játékos életében ritka az, hogy minden klappol, nálam azonban ez így van. Kiváló a szakmai stáb, és az itt folyó munka folyamatos fejlődést biztosít a számomra. Érzem a bizalmat, ami szintén elengedhetetlen ahhoz, hogy jó teljesítményt tudjak nyújtani. A szurkolókkal nagyszerű a kapcsolatom, ez is hozzátesz a mindennapokhoz, ahogy az is, hogy mi, játékosok nem is csapatot, hanem egy családot alkotunk. Nem voltam még ilyen jó közösség tagja. Élveztem az elmúlt időszakot, és nagyon várom a folytatást is.”

 

Legfrissebb hírek

Ismét NB III-as klubnál vállalt munkát Csizmadia Csaba

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 11:54

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
2026.05.24. 19:37

Női kézi NB I: Jovovicsot megműtötték Madridban, ugyanott, ahol Marcelót és Zidane-t is kezelték

Kézilabda
2026.05.20. 17:04

Az éllovas Győr 28 góllal verte meg a Dunaújvárost a női kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.05.15. 19:51

Női kézilabda NB I: Pásztor Noémi visszatér Mosonmagyaróvárra – hivatalos

Kézilabda
2026.05.13. 11:07

A Ferencvárosé lett a bronzérem a női kézilabda Magyar Kupában

Kézilabda
2026.05.03. 17:20

A Debrecen lesz a Győr ellenfele az MK-döntőben

Kézilabda
2026.05.02. 19:58

Már az elődöntőben összecsap a Ferencváros és a Győr a női kézilabda MK-ban

Kézilabda
2026.05.02. 07:19
Ezek is érdekelhetik