Férfi kézi El: Rostáék hat góllal kikaptak a Flensburgtól, a bronzéremért játszhatnak

Rosta Miklós sem tudta megállítani a Flensburgot (Fotó: Imago Images)
Nem jutott be a döntőbe a Rosta Miklóssal a soraiban felálló Dinamo Bucuresti a férfi kézilabda Európa-liga hamburgi négyes döntőjében, miután 38–32-re kikapott a Flensbugrtól.
A német csapat végig vezetett a Rosta mellett a korábbi veszprémi kapust, Vladimir Cuparát is foglalkoztató román sztárcsapat ellen – a flensburgi fölényt jól jelzi, hogy Emil Jakobsen 11, míg Johan Hansen kilenc gólt szerzett, ráadásul mindkét szélső 100 százalékos pontossággal dolgozott a bukaresti kapu előtt.
A magyar válogatott beálló négy lövésből három gólt szerzett.
A másik elődöntőben a Füchse Berlin a kiegyenlített első tizenöt-húsz perc után lelépte a Rhein-Neckar Löwent, így ő játszik a Flensburggal a fináléban.
KÉZILABDA
FÉRFI EURÓPA-LIGA
NÉGYES DÖNTŐ
ELŐDÖNTŐ
Flensburg (német)–Dinamo Bucuresti (román) 38–32 (18–11)
RN Löwen (német)–Füchse Berlin (német) 24–33 (9–14)
Legfrissebb hírek

Nuno Campos távozik Zalaegerszegről – hivatalos
Labdarúgó NB I
2026.06.06. 19:43

A Dinamo Bucuresti kinézte magának a ZTE edzőjét
Minden más foci
2026.06.05. 17:09

„Magyaros” döntő lesz a kézilabda Európa-ligában
Kézilabda
2026.05.30. 17:31
Ezek is érdekelhetik





