Női kézilabda NB I: a csarnokon kívül is látható lesz az Esztergom–Ferencváros meccs

D. Á./MTID. Á./MTI
2024.10.29. 18:54
Hársfalvi Júlia (Fotó: Micheller Szilvia)
A csarnokon kívül is látható lesz az Esztergom–Ferencváros mérkőzés, a női kézilabda NB I jövő keddi találkozója.


Az élvonalban újonc hazai klub közösségi oldalán kedden jelentették be, hogy rekord idő alatt – egy órán belül – elkelt minden belépőjegy a találkozóra, de akinek nem jutott, az sem marad le róla, mert a Suzuki Aréna bejáratánál felállítanak egy óriási ledfalat, amelyen élőben látható majd a meccs, és büfé is üzemel majd.

Az élvonal mezőnyében hat forduló után a Győr mellett már csak az újonc Esztergom százszázalékos, ráadásul a hazai csapatban több ferencvárosi kötődésű játékos – Kovács Anett, Kisfaludy Anett, Szucsánszki Zita, Ballai Anna, Ballai Borbála, Kármán Luca, Horváth Fanni – is szerepel, a vezetőedző pedig Elek Gábor korábbi szövetségi kapitány, aki az FTC mestereként kétszeres bajnok, háromszoros Magyar Kupa-győztes, kétszeres KEK-győztes, Bajnokok Ligája-ezüstérmes volt.

A jövő kedden 19.30-kor kezdődő mérkőzést az M4 Sport élőben közvetíti.

 

Legfrissebb hírek

Francia bírók az ETO FC és a Ferencváros nemzetközi kupanyitányán is

Bajnokok Ligája
1 órája

Joseph: Megmutattuk, hogy nem véletlenül jutottunk ki a világbajnokságra

Foci vb 2026
10 órája

Kézilabda: Grosch Vivien Marosvásárhelyre igazolt – hivatalos

Kézilabda
2026.06.25. 14:50

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 13:18

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot

Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál

Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
2026.06.23. 20:14

Az FTC 30 fős kerettel utazott el az ausztriai edzőtáborba

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:17
Ezek is érdekelhetik