Szilágyi Zoltán Debrecenben kapta meg a Bécsben megszerzett Eb-bronzérmet

Szilágyi Zoltánnak Füzi-Tóvizi Petra adta át az Eb-bronzérmet (Fotó: DVSC Kézilabda/Facebook)
A női kézilabda Európa-bajnokság bronzmérkőzésén betegség miatt nem lehetett ott Szilágyi Zoltán. A nemzeti csapat másod- és a DVSC vezetőedzőjének a magyar válogatott beálló Füzi-Tóvizi Petra hozta haza az érmét Bécsből, és adta át a csütörtöki, első közös edzés előtt.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






