A csapat után a Veszprém Aréna is felveszi a főszponzor nevét

V. SZ.V. SZ.
2025.02.20. 18:18
Fotó: Török Attila
A város magyar bajnok férfi kézilabdacsapata januártól One Veszprém HC néven indul minden sorozatban, és most már a klub csarnoka is felveszi a főszponzor nevét, One Veszprém Arénaként működik tovább.

Tavaly júliusban írt alá hároméves együttműködési megállapodást a Veszprém Kézilabda Club és a 4iG-csoport, az első csapat pedig 2025 januárjától a One Veszprém HC néven indul valamennyi sorozatban, a magyar bajnokságban, a Magyar Kupában  és a Bajnokok Ligájában is.

A magyar bajnokcsapat Sporting CP elleni BL-csoportmérkőzése előtt pedig ünnepélyes keretek között új nevet kapott a klub csarnoka is, mely ezentúl One Veszprém Aréna néven működik tovább. Az ünnepségen részt vett és beszédet tartott Bartha Csaba, a Veszprém Handball Team Zrt. vezérigazgatója, Fekete Péter, a 4iG Csoport vezérigazgatója és Porga Gyula, Veszprém város polgármestere.

Fotó: Török Attila

„Nagyon büszke vagyok rá, hogy Magyarország legújabb telekommunikációs márkája, a One mind a Veszprém HC, mind pedig a csapatnak otthont adó aréna nevében megjelenik. Ez a partnerség nemcsak jelentős támogatást nyújt, egységes megjelenést is kölcsönöz. Köszönöm, a One-nak, hogy hosszú távon tudunk együttműködni, amit a pályán és a közös munkában is igyekszünk meghálálni” – hangsúlyozta Bartha Csaba.

„Egy erős városnak mindig van egy erős csapata, egy olyan együttes, amelyért együtt szorítunk – tette hozzá Porga Gyula polgármester. – Ennek egyik feltétele a remek szurkolótábor, amely Veszprémben már lassan ötven éve megvan, és nem öregszik, hanem újra és újra fiatalodik. A szakmai munka mellett nagyon fontos a szponzorok jelenléte is, és nagy öröm, hogy ilyen támogatói vannak a klubnak.”

 

Legfrissebb hírek

Férfi kézi BL: a Szeged mindkét előző döntőst elkerülte, a Veszprém viszont megkapta a Füchse Berlint

Kézilabda
2026.06.26. 12:15

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

A Tatabánya és a Szeged is szabadkártyát kért a férfi kézilabda Bajnokok Ligájába

Kézilabda
2026.06.17. 17:18

Kézilabda: Tóvizi, Bánhidi, Imre és Sipos is jelölt az év csapatába

Kézilabda
2026.06.16. 13:01

A Kiel magyar szavakkal búcsúzott a Veszprémhez távozó Imre Bencétől

Kézilabda
2026.06.14. 17:02

Rossz vicc – Vincze Szabolcs jegyzete

Kézilabda
2026.06.10. 23:21

Ogonovszky Eszter hazatér, és a Vasasnál folytatja

Kézilabda
2026.06.09. 19:14
Ezek is érdekelhetik