„Egyszerre három ilyen játékos még sosem búcsúzott a magyar női kézilabda-válogatottól”

Három korszakos klasszisát búcsúztatta el a magyar női kézilabda-válogatott a brazilok elleni felkészülési mérkőzés szünetében Tatabányán. Jogosan szólt a szűnni nem akaró taps és a „szép volt, lányok!” Cirjenics-Kovacsics Anikónak, Tomori Zsuzsannának és Szucsánszki Zitának.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







