Hét játékos is távozik a Szombathely női kézilabdacsapatától

Többen is távoztak a Szombathelytől (Fotó: szombathelyikezilabda.hu)
A női kézilabda NB I-ben szereplő Szombathely hét játékosának távozását is bejelentette hétfőn.
A női NB I nyolcadik helyén végző Szombathely a klub hivatalos oldalán jelentette be, hogy az idény végeztével jelentősen átalakul a kerete.
A klub saját nevelésű játékosai közül Szmolek Apollónia az Esztergomhoz távozik, míg Kulcsár Dorottya a Kisvárdához igazol. Balogh Petra Hajdúnánáson, Gönczöl Vivien pedig Celldömölkön folytatja pályafutását, továbbá Dombi Luca, Csatlós Csenge és a japán Nacumi Akijama is távozik Szombathelyről.
A Szombathely továbbá az idény utolsó mérkőzésén elbúcsúztatta a távozását már korábban bejelentő Bo Rudgaard vezetőedzőt.
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






