Litván bírók vezetik a Győr elődöntőjét a női BL-ben

Az Európai Kézilabda-szövetség (EHF) kijelölte a Bajnokok Ligája május végi-június eleji, budapesti négyes döntőjének játékvezetőit.
A szervezet honlapján olvasható közlemény értelmében május 31-én a Győri Audi ETO KC és a dán Esbjerg közötti elődöntőn a litván Tomas Barysas, Povilas Petrusis kettős dirigál majd. Nem ismeretlen a két litván sportember a győriek előtt, többször vezettek már meccset a győrieknek, például tavaly szeptemberben a Vipers ellen 27–22-re megnyert BL-csoportmeccset is.
A Metz és az Odense közötti elődöntőn a Malgorzata Lidacka, Urszula Lesiak lengyel duó működik majd közre.
A június 1-i bronzmeccsen két ukrán hölgy, Marina Duplii és Olena Pobedrina fújja majd a sípot, a döntőt pedig a spanyol Juan Alvarez, Yon Bustamente párosa vezeti.
Legfrissebb hírek

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk
Kézilabda
2026.06.09. 15:43
Ezek is érdekelhetik






