A Szeged osztrák szélsője 2027-ig hosszabbított

R. P.R. P.
2025.06.18. 14:09
null
Sebastian Frimmel (Fotó: Árvai Károly)
Az OTP Bank-PICK Szeged a hivatalos honlapján bejelentette, hogy szerződést hosszabbított az osztrák válogatott szélsővel, Sebastian Frimmellel.


A szegediek közleménye:

„Sebastian Frimmel is velünk marad, méghozzá újabb két évig – azaz 2027. június 30-ig hosszabbítottuk meg osztrák válogatott szélsőnk szerződését. A csapat egyik meghatározó alakja, nemcsak a pályán, hanem az öltözőben is. Nagy öröm, hogy továbbra is bennünket erősít, és szintén öröm, hogy az idei sikeres csapat együtt marad” – nyilatkozta Kiss Bence cégvezető.

Frimmel a 2021–2022-es évad óta 171 mérkőzésen 587 gólt szerzett. Magyar bajnok lett 2022-ben és Magyar Kupát nyert 2025-ben.

„Nagy örömmel írtam alá az újabb szerződésemet, amely 2027 nyaráig szól – nyilatkozta Frimmel. – 2021-ben izgalommal érkeztem Szegedre, volt bennem drukk, de hamar megtapasztaltam, hogy remek helyre igazoltam – egy olyan klubba, amelyet Európában is jegyeznek. A városban az emberek imádják a kézilabdát. Nehéz szavakba önteni, milyen jó dolga van egy szegedi kézilabdázónak, hiszen ilyen szeretet veszi körül ezt a sportágat. Bízom benne, hogy a következő idényben még sikeresebbek leszünk. Erre garancia az öltözői összetartás: igazi csapat vagyunk, remek szakmai stábbal és fantasztikus szurkolótáborral. Biztos vagyok benne, hogy elérhetjük a céljainkat.”

A teljes közleményt ide kattintva olvashatja el.
 

 

Legfrissebb hírek

Férfi kézi BL: a Szeged mindkét előző döntőst elkerülte, a Veszprém viszont megkapta a Füchse Berlint

Kézilabda
21 órája

Kézilabda: a Tatabánya nem kapott szabadkártyát a BL-be, a Szeged és az FTC igen

Kézilabda
2026.06.22. 10:28

A Tatabánya és a Szeged is szabadkártyát kért a férfi kézilabda Bajnokok Ligájába

Kézilabda
2026.06.17. 17:18

„Leáll vagy én állítsam le?” – Crina Pintea szóváltásba keveredett egy román újságíróval a CSM vesztes BL-elődöntője után

Kézilabda
2026.06.07. 14:25

Érzelmes búcsú: Ligetvári Patrik mezcserével köszönt el Bodó Richárdtól – videó

Kézilabda
2026.06.03. 09:45

Sokba került a Szegednek a több mint nyolcperces gólcsend, megszerezte 30. bajnoki címét a Veszprém!

Kézilabda
2026.06.02. 20:52

Az Európai Kézilabda-szövetség eljárást indított a Tatabánya döntője után

Kézilabda
2026.06.02. 18:56

A Veszprém majdnem kétórás csatában nyerte meg a döntő első meccsét a Szeged ellen

Kézilabda
2026.05.29. 20:59
Ezek is érdekelhetik