Simon Petra fagyizott és Dzsúdló-koncerten is járt; Klujber Katrin napozással tölti a nyarat

A magyar női kézilabda-válogatott és a Ferencváros két kiválósága, Klujber Katrin és Simon Petra is élvezi, hogy idén nyáron van idejük a kikapcsolódásra. Az NSO Tv-nek elmondták, mivel töltődnek fel a következő idényre.
Klujber Katrin inkább a passzív pihenést választotta, már csak azért is, mert ahogy fogalmazott, helyrerakták a térdét, és nem szeretne megkockáztatni egy nem kívánt sérülést. Úgyhogy a SUP-on is csak szigorúan ülve evez. Simon Petra sem sportolással tölti az idejét, a sikeresen letett egyetemi vizsgái után végre elővehette azokat a könyveket, amelyeket el szeretett volna olvasni. A nyári melegben fagyizással hűsíti magát, azt is elárulta, melyik íz volt a kedvence.
Videónkból az is kiderül, Klujber Katrin is megengedte-e magának, hogy olyan finomságokat egyen, amit év közben nem lehet. Emellett beszéltek arról is, merre nyaraltak, valamint a Ferencváros Bajnokok Ligája-csoportbeosztására is kitértünk.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43
Ezek is érdekelhetik







