Veretlenül zárta a csoportkört a férfiválogatott a strandkézilabda Eb-n

2025.07.09. 08:24
null
A címvédő magyar válogatott négy pontot visz magával a középdöntőbe (Fotó: Facebook, Strandkézilabda - MKSZ hivatalos oldala)
A címvédő magyar férfi strandkézilabda-válogatott a maximális négy pontot viszi magával a középdöntőbe a törökországi Alanyában zajló Európa-bajnokságon.

Gulyás István szövetségi edző csapata kedden Ukrajnát és Olaszországot győzte le a csoportkörben, szerda reggel pedig Norvégiát verte meg 2–0-ra, így megnyerte csoportját és a maximális négy pontot viszi magával a délután kezdődő középdöntőbe.

Az európai szövetség honlapja szerint a norvégok ellen Gyene Norbert 16, Csuka Balázs 12, Vizes Patrik és Kun Attila tíz-tíz ponttal járult hozzá a sikerhez.

A magyar férficsapat célja az elődöntőbe jutás. A csoportkörből az első három helyezettek jutnak a középdöntőbe.

Eredmény, csoportkör, 3. (utolsó) forduló, D-csoport: 
férfiak: 
Magyarország–Norvégia 2–0 (24–20, 30–16) 
később: 
nők: 
Magyarország–Spanyolország 10.30

 

Legfrissebb hírek

Strandkézilabda-vb: komolyabb ellenfelekre és nehezebb meccsekre számít Kun Attila

Kézilabda
Tegnap, 17:50

Strandkézi-vb: Puerto Rico legyőzésével zárta a csoportkört a magyar válogatott

Kézilabda
Tegnap, 14:08

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Kézilabda: Tóvizi, Bánhidi, Imre és Sipos is jelölt az év csapatába

Kézilabda
2026.06.16. 13:01

Rossz vicc – Vincze Szabolcs jegyzete

Kézilabda
2026.06.10. 23:21

Ogonovszky Eszter hazatér, és a Vasasnál folytatja

Kézilabda
2026.06.09. 19:14

A Debrecen az ifi BL-trófea első nyertese

Kézilabda
2026.06.07. 13:31

Nagyon jó hírt posztolt a súlyos betegséggel küzdő Zsiga Gyula

Kézilabda
2026.06.04. 21:23
Ezek is érdekelhetik