Rosta Miklós és Rea Barnabás is szuperkupagyőztes

2025.08.22. 21:02
null
Rosta Miklósék öröme (Fotó: CS Dinamo Bucuresti)
Rosta Miklós csapata, a Dinamo Bucuresti nyerte a román férfi kézilabda szuperkupát, a Rea Barnabást foglalkoztató Stjarnan pedig Izlandon hódította el a trófeát.

A román szövetség honlapja szerint a magyar válogatott beálló, Rosta Miklós egy góllal járult hozzá a bajnok és kupagyőztes fővárosiak 34–27-es sikeréhez a tordai AHC Potaissa Turda ellen a csütörtöki elődöntőben, míg a pénteki fináléban négyszer volt eredményes a nagybányai CS Minaur Baia Mare elleni 32–24-es siker alkalmával.

Rea Barnabás négy gólt szerzett, a Stjarnan pedig 29–28-ra nyert az izlandi bajnok és kupagyőztes Fram elleni meccsen.

 

Legfrissebb hírek

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Kézilabda: Tóvizi, Bánhidi, Imre és Sipos is jelölt az év csapatába

Kézilabda
2026.06.16. 13:01

Rossz vicc – Vincze Szabolcs jegyzete

Kézilabda
2026.06.10. 23:21

Ogonovszky Eszter hazatér, és a Vasasnál folytatja

Kézilabda
2026.06.09. 19:14

A Debrecen az ifi BL-trófea első nyertese

Kézilabda
2026.06.07. 13:31

Nagyon jó hírt posztolt a súlyos betegséggel küzdő Zsiga Gyula

Kézilabda
2026.06.04. 21:23

Városi kitüntetést kapott a Veszprémből távozó Gasper Marguc

Kézilabda
2026.06.04. 10:42

Fazekas Máté: Nem szabad csalódottnak lennünk, meg kell nyerni a szegedi meccset!

Kézilabda
2026.06.01. 10:19
Ezek is érdekelhetik