Kézilabda: Máthé és Ludmán is három gólt lőtt – körkép

2025.09.14. 21:10
null
Máthé Dominik három gólt szerzett (Fotó: MTI/Czeglédi Zsolt, archív)
Máthé Dominik a norvég férfi kézilabda-bajnokság, Ludmán Marcell pedig a spanyol élvonal vasárnapi játéknapján szerzett három gólt.

A norvég szövetség honlapja szerint a jobbátlövőnek két gólpassza is volt az Elverum csapatában, amely 2920-ra nyert a Tatabánya elleni Európa-kupa-párharcra készülő Naerbö otthonában. Az Elverum másik magyar játékosa, az irányító Lukács Péter ezúttal nem szerepelt a keretben.

Ludmán Marcell három gólja ellenére a Frigoríficos del Morrazo házigazdaként 2925-re kikapott az Abanca Ademar Leóntól a spanyol élvonalban.

Planéta Szimonetta egy találattal tért vissza a pályára a sérülését követően, csapata, az MKS Lublin pedig 3527-re nyert a vendég Sosnica Gliwice ellen a lengyel női bajnokságban.

 

Legfrissebb hírek

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Kézilabda: Tóvizi, Bánhidi, Imre és Sipos is jelölt az év csapatába

Kézilabda
2026.06.16. 13:01

Rossz vicc – Vincze Szabolcs jegyzete

Kézilabda
2026.06.10. 23:21

Ogonovszky Eszter hazatér, és a Vasasnál folytatja

Kézilabda
2026.06.09. 19:14

A Debrecen az ifi BL-trófea első nyertese

Kézilabda
2026.06.07. 13:31

Nagyon jó hírt posztolt a súlyos betegséggel küzdő Zsiga Gyula

Kézilabda
2026.06.04. 21:23

Városi kitüntetést kapott a Veszprémből távozó Gasper Marguc

Kézilabda
2026.06.04. 10:42

Fazekas Máté: Nem szabad csalódottnak lennünk, meg kell nyerni a szegedi meccset!

Kézilabda
2026.06.01. 10:19
Ezek is érdekelhetik