Szabó-Májer Krisztina: Amit elterveztünk, minden ült, de nehéz mérkőzés volt

Szabó-Májer Krisztina szerint nehéz meccs volt a DKKA elleni (Fotó: NSO Tv)
Az Alba Fehérvár KC fölényesen, tizenegy góllal megverte a Fejér vármegyei rangadón a DKKA együttesét, amivel továbbjutott a női kézilabda Magyar Kupa 4. fordulójába. A fehérváriak egyik legjobbja, a négy gólig jutó Szabó-Májer Krisztina az NSO Tv stábjának nemcsak a meccset értékelte, hanem azt is elárulta, milyen sportoló lett belőle, miután édesanya lett.
NŐI KÉZILABDA MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ
Alba Fehérvár–Dunaújváros 35–24 (17–11)
KEDDEN JÁTSZOTTÁK
MTK Budapest (NB I/B)–Kozármisleny KA 29–20 (15–11)
Hajdúnánás KN (NB I/B)–Eszterházy SC 27–27 (14–16)
SZERDÁN JÁTSZOTTÁK
Moyra-Budaörs Handball–Vasas 27–25 (17–11)
Komárom VSE (NB I/B)–NEKA 20–28 (12–8)
Szigetszentmiklós NKSE (NB I/B)–Szombathelyi KKA 26–36 (17–17)
CSÜTÖRTÖKÖN JÁTSZOTTÁK
Vác: Zengő Alföld Orosházi KA (NB II)–Váci NKSE 24–48
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







