Janurik Kinga: Éremmel szerettünk volna hazatérni

Janurik Kinga (Fotó: Árvai Károly)
A magyar női kézilabda-válogatott 28–23-ra kikapott Hollandiától a szerda esti negyeddöntőben – Golovin Vlagyimir csapata így a 7. helyen zárta a holland–német közös rendezésű világbajnokságot. A szövetségi kapitány csalódottan nyilatkozott a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mellette Janurik Kinga és Simon Petra értékelte az együttes teljesítményét az NSO Tv-nek.
Janurik Kinga
Golovin Vlagyimir
Simon Petra
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik






