Hagman az idény végén távozik Győrből

Nathalie Hagman (Fotó: Czinege Melinda)
A Győri ETO női kézilabdacsapata nem hosszabbít Nathalie Hagmannal, aki az év végén távozik.
Nathalie Hagman a svéd válogatott jövője kapcsán beszélt az Aftonbladet oldalának. „Nagyon szeretnék tavasszal a válogatott tagja lenni, aztán újra beszélek Tomas Axnérral, és megnézzük, ő mit gondol, és én mit gondolok. Annak ellenére, hogy már régóta benne vagyok, ez nekem is új dolog. Meg kell éreznem, hogy továbbra is részt akarok-e venni. ”
Győri-Lukács Viktória visszatér a szülés után, míg Emilie Hovdennel januárban hosszabbított az ETO, így a Győr nem váltja ki a Hagman szerződésében szereplő plusz egy évet, a svéd játékos az idény végén távozik. „Elég jól felkészültem arra, hogy így alakuljon. Nagyszerű időt töltöttem itt, és fantasztikus csapatban játszottam, nagyon jó emberekkel.”
Legfrissebb hírek

Új korszak indul az FTC női kézilabdázóinál
Kézilabda
2026.06.25. 08:43

Három győri, négy metzi az EHF álomcsapatában
Kézilabda
2026.06.23. 12:26
Ezek is érdekelhetik







