
Szűcs Ernő Péter távozik a szegedi klubcsapat elnöki posztjáról (Fotó: Dömötör Csaba)
Új szakmai megbízásaira tekintettel befejezte igazgatósági elnöki tevékenységét Szűcs Ernő Péter az OTP Bank-Pick Szeged férfi kézilabdaklubnál.
Pénteki közleményükben a szegediek emlékeztettek rá, hogy Szűcs az elmúlt 15 évben meghatározó szerepet vállalt a klub működésének stabilizálásában és hosszú távú fejlődésének megalapozásában. Az OTP Bank-Pick Szeged történetének legnagyobb sportsikerei és szakmai megerősödése az ő ténykedésének idejére esett, ebben az időszakban vált az egyesület Európa egyik vezető kézilabdaklubjává.
A tájékoztatás szerint a vezetői átmenet a klub stabil működését biztosítva valósul meg, és hamarosan tájékoztatást adnak az igazgatóság új elnökének személyéről.
Legfrissebb hírek

Rossz vicc – Vincze Szabolcs jegyzete
Kézilabda
2026.06.10. 23:21

Ogonovszky Eszter hazatér, és a Vasasnál folytatja
Kézilabda
2026.06.09. 19:14

A Debrecen az ifi BL-trófea első nyertese
Kézilabda
2026.06.07. 13:31
Ezek is érdekelhetik




