Pór: "Semmi sem sikerült"

VARGA CSABAVARGA CSABA
2005.03.31. 22:18
Címkék
Az elmúlt hetekben mindenki arról beszélt, hogy kútban van a tavalyi évadban ezüstérmes Atomerőmű SE, nos a legutóbbi fordulóban a Szolnoki Olaj két kézzel húzta ki Zsoldos András legénységét a gödörből.
Pór Péter nem talál magyarázatot a pocsék paksi teljesítményre (Fotó: Meggyesi Bálint)
Pór Péter nem talál magyarázatot a pocsék paksi teljesítményre (Fotó: Meggyesi Bálint)
Pór Péter nem talál magyarázatot a pocsék paksi teljesítményre (Fotó: Meggyesi Bálint)
Pór Péter nem talál magyarázatot a pocsék paksi teljesítményre (Fotó: Meggyesi Bálint)
Pór Péter nem talál magyarázatot a pocsék paksi teljesítményre (Fotó: Meggyesi Bálint)
Pór Péter nem talál magyarázatot a pocsék paksi teljesítményre (Fotó: Meggyesi Bálint)
Bár a szolnokiak küzdőszellemére nem lehetett panasz, de rossz dobóformát árultak el, és súlyos, 41 pontos vereséget szenvedtek a paksi ASE otthonában. Vajon mi történt az idegenben rendre remeklő együttesükkel? - kérdeztük Pór Pétert, a szolnokiak vezetőedzőjét.
- Nem volt előzménye a szerda esti rossz teljesítményünknek - kezdte a fiatal szakember. - Az előző fordulóban, Debrecenben egyenrangú ellenfelei voltunk a jó erőkből álló Vadkakasoknak, sőt ha a végjátékban jobban koncentrálunk, meg is nyerhettük volna az összecsapást. Ugyanúgy készültünk az Atomerőmű elleni derbire is, mint az előző találkozóinkra.

Csapatunk teljesen rendben volt, feltérképeztük a paksiakat, és még a bemelegítésnél sem tapasztaltam semmi olyat a fiúkon, ami aggodalomra adott volna okot. Erre fel, ezen a meccsen semmi sem sikerült, mindenekelőtt a támadójátékunk akadozott, de tegyük hozzá, hogy az ASE az elmúlt fordulókhoz képest összeszedettebben és agresszívebben játszott, különösen a védekezésben jeleskedett.

Ráadásul a második félidőben már támadásban is remekeltek a hazaiak, szinte minden bejött nekik. A szünet utáni percekben már lehetett látni, hogy nincs esélyünk jó eredmény elérésére.

- Bántó a nagy zakó?
- Természetesen leülünk a fiúkkal, megbeszéljük a hibákat, de nem rágódunk a múlton, hiszen nyakunkon az alapszakasz hajrája. A soros fordulóban szombaton a MAFC gárdáját fogadjuk a Tiszaligeti Sportcsarnokban. Igyekszünk javítani a mérlegünkön, kiengesztelni remek szurkolótáborunkat. Az eddigi huszonkét fordulóban csupán kétszer, a Debrecen elleni hazai és a paksi idegenbeli mérkőzésen nem volt esélyünk a győzelemre.

- Mi várható a folytatásban?
- Óriási a tülekedés a rájátszásban kedvezményt adó első négy helyért, ezekért velünk együtt hat csapat verseng, elképzelhető, hogy a záró fordulóban ki-ki meccset fogunk játszani a Kecskeméttel.

Szavazás

Melyik csapat nyeri a férfibajnokságot?

---- U ---- K
Legfrissebb hírek

Videók: Messi nélkül is ment a góllövés az argentinoknak

Foci vb 2026
2 perce

Több mint négyezren evezték át a Balatont

Kajak-kenu
8 perce

Mutatjuk a Kongói DK–Üzbegisztán mérkőzés góljait!

Foci vb 2026
37 perce

Statisztikák: Cristiano Ronaldo utolérte Lothar Matthäust; Afrika tovább zakatol

Foci vb 2026
40 perce

Vb 2026: Algéria–Ausztria 2–2

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Jordánia–Argentína 1–2

Foci vb 2026
1 órája

Történelmi siker, Wissa és Mayele a legjobb 32 közé lőtte a Kongói DK-t

Foci vb 2026
1 órája

Kolumbia ikszelt Portugáliával és megnyerte a csoportot, a kongói DK is továbbjutott

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik