Az élvonalbeli férfi kosárlabda-bajnokság elődöntőjének első mérkőzésen az Atomerőmű hazai pályán, Pakson szenvedett tizenhárom pontos vereséget a Körmendtől. Folytatás május 8-án Körmenden.
További részleteket itt olvashat!További részleteket itt olvashat!
| ELŐDÖNTŐ, 1. MÉRKŐZÉS |
| Atomerőmű SE (2.)–MJUS-Körmend (3.) 73–86 |
| Az egyik fél harmadik győzelméig tartó párharc állása: 1–0 a Körmend javára |
| Részletes jegyzőkönyv később! |
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48
Ezek is érdekelhetik






