Marc és Pau Gasol is korábbi klubjánál, a spanyol Barcelonánál edz az elkövetkező napokban, és ha a tengerentúli profiliga (NBA) 2011–2012-es idénye elmarad, akkor a Barcához is szerződnek.
A világ- és Európa-bajnok testvérek közül Marc a Memphis Grizzlies, Pau a Los Angeles Lakers játékosa, ám az érvényben lévő kizárás (lockout) idejére mindkettejüket elengedték tréningezni.
Amennyiben nem indul be a tervezett időben, azaz november elsején az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) 2011–2012-es szezonja, úgy a Gasol fivérek szülővárosuk, Barcelona csapatához igazolnak.
A két Gasol alapembere volt a múlt hónapban Európa-bajnokságot nyerő spanyol válogatottnak.
Legfrissebb hírek

As: nem kezdték jól a vb-t a Barcelona-játékosok
Foci vb 2026
2026.06.19. 19:27

Negyedik lett a Veszprém az ifi kézilabda BL-ben
Kézilabda
2026.06.14. 11:42
Ezek is érdekelhetik





