Félbe kellett szakítani a férfi kosárlabda NB I-ben a Naturtex-SZTE-Szedeák–Atomerőmű mérkőzést, miután a paksi Tóth Ádám zsákolása következtében leszakadt a gyűrű, melynek eltört a függesztése.
Tóth egy alley-oop zsákolás bemutatásával járult hozzá a második negyedben a berendezéscseréhez, 44–37-ről folytatják a felek a gyűrűpótlást követően.
Legfrissebb hírek

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél
Kosárlabda
2026.06.24. 15:48
Ezek is érdekelhetik






