
Megérkezett Szolnokra Neno Asceric, az osztrák kosárlabda-válogatott szövetségi kapitánya, az első számú jelölt a Szolnoki Olaj vezetőedzői posztjára. A Tisza-partiak közleménye szerint a játékosként 22-szeres osztrák válogatott Asceric feltérképezi a helyzetet, és várhatóan végleges megállapodást köt a klubbal.
„A Szolnoki Olaj KK vezetősége az elmúlt napokban folyamatosan tárgyalt a lehetséges vezetőedzőkkel. A jelöltek közül az osztrák Neno Ascericről alakult ki a legkedvezőbb összkép, aki a megbeszélések folytatására a mai napon Szolnokra érkezett. A délutáni órákban már személyesen folytak az egyeztetések. Asceric az elkövetkezendő időszakban feltérképezi a Klub körül kialakult helyzetet, s a felek ezután döntenek a folytatásról” – szól a klub közleménye a szerbiai születésű 47 éves szakemberről.
Legfrissebb hírek

Matajsz Márk: A sikeréhséggel nem lesz probléma
Vízilabda
2026.06.21. 16:21

Kinevezte Arne Slot utódját a Liverpool – hivatalos
Angol labdarúgás
2026.06.04. 20:48
Ezek is érdekelhetik





