A Szolnoki Olaj kosárlabdacsapata szoros csatában 75–69-re kikapott a bosnyák Siroki Brijegtől az Adria-liga 16. fordulójában. A mérkőzés után Báder Márton és Horváth Ákos értékelt az NSO Tv-nek.
Legfrissebb hírek

Férfi kosár NB I: szolnoki győzelemmel kezdődött a döntő
Kosárlabda
2026.05.16. 22:02

Férfi kosárlabda NB I: szolnoki siker Zalaegerszegen
Kosárlabda
2026.03.28. 20:10

A bravúr után hajnalig tartott a mulatság Isztambulban
Kosárlabda
2026.03.19. 11:01
Ezek is érdekelhetik




