Női kosárlabda: ismét kikapott Kínában a magyar csapat

2013.06.23. 18:42
Ötödik mérkőzésén is vereséget szenvedett kínai túráján a magyar női kosárlabda-válogatott.

A hazai szövetség tájékoztatása szerint Farkas Sándor együttese vasárnap 11 pontos különbséggel kapott ki a hazai válogatottól Csengtuban.

A magyar csapatban – amely három négyes tornán vesz részt az ausztrálok mellett a házigazdákkal és az amerikai egyetemi válogatottal – ezúttal a 21 pontig jutott Rasheed Rita volt a legeredményesebb.

A magyarok hétfőn 85–71-es vereséget szenvedtek a kínaiaktól, kedden 98–86-ra maradtak alul az amerikaiakkal szemben, majd szerdán az ausztráloktól kaptak ki 84–76-ra Pinghsziangban. Csengtuban szombaton az amerikaiak 71–55-re verték a Farkas-csapatot.

Csengtu után Csangsuban csap majd össze a négy együttes.

KOSÁRLABDA, FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Kína-Magyarország 87–76 (27–16, 17–20, 21–17, 22–23)

a legjobb magyar dobók: Rasheed 21, Krivacsevics 19, Bálint 13

Legfrissebb hírek

A magyar válogatott július 13-án kezdi a felkészülést a női kosár-vb-re

Kosárlabda
16 órája

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb

Kosárlabda
23 órája

Takács-Kiss Virág: A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy eljutok idáig

Kosárlabda
2026.06.19. 07:21

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n

Kosárlabda
2026.06.14. 17:43

Megvan a női kosár-vb-re készülő magyar válogatott bő kerete

Kosárlabda
2026.06.10. 18:49

Tornagyőzelemmel hangolt a vb-re a magyar női 3x3-as kosárválogatott

Kosárlabda
2026.05.26. 12:06

Franciaország ellen kezdenek a mieink Berlinben a női kosárlabda vb-n

Kosárlabda
2026.05.19. 18:37

Női kosárlabda: Dubei Debóra visszavonul a válogatottól

Kosárlabda
2026.05.19. 09:01
Ezek is érdekelhetik