Férfi kosár: a válogatott játékos követte Dzunicsot Paksra
Szabó Zsolt is távozott Székesfehérvárról. Az Alba Fehérvár magasbedobója két évre Paksra igazolt, az Atomerőmű SE-nél újra együtt dolgozhat Dzunics Braniszlavval, akivel az előző szezonban bajnokságot és Magyar Kupát nyert.
„Fehérváron sokáig nem kaptam ajánlatot, majd amikor kaptam, már késő volt, és nem is volt túl előnyös. Ahonnan pedig kaptam, azok közül a paksiaké volt a legjobb. Dzunics személye is befolyásolt természetesen, örülök, hogy ismét együtt dolgozhatunk" – mondta Szabó Zsolt a váltásról.
Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett
Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik



