Női kosárlabda: távozik a győriek vezetőedzője

MTI MTIMTI MTI
2014.01.03. 12:57
null
Szentendrei Áron néhány hónapig volt csak a győriek vezetőedzője (Fotó: Szabó Miklós)
Távozik posztjáról Szentendrei Áron, a bajnoki ezüstérmes HAT-AGRO UNI Győr női kosárlabdacsapatának vezetőedzője.




A klub pénteken a honlapján tette közzé, hogy a vezetőség a tréner kérésére, családi okok miatt felbontotta a szerződését. Egyben köszönetet mondott a szakembernek eddigi munkájáért, ennek is köszönhető, hogy a csapat az elmúlt években bajnok és bajnoki ezüstérmes volt, továbbá kétszer második lett a Magyar Kupában.

A Győr néhány napon belül megnevezi az új vezetőedző személyét, és a tájékoztatás szerint olyan szakembert keres, aki „emberileg és szakmailag is kimagasló képességekkel bír”.

A korábban másodedzőként tevékenykedő Szentendrei Áron szeptemberben vette át a vezetőedzői teendőket, miután a csapatot a soproni mérkőzésre szállító autóbusz Kapuvárnál összeütközött egy személyautóval. A balesetben Tapodi Péter klubigazgató a helyszínen meghalt, Fűzy Ákos vezetőedző a győri kórházban vesztette életét, és több játékos súlyosan megsérült.

Legfrissebb hírek

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb

Kosárlabda
Tegnap, 9:14

Takács-Kiss Virág: A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy eljutok idáig

Kosárlabda
2026.06.19. 07:21

Tornagyőzelemmel hangolt a vb-re a magyar női 3x3-as kosárválogatott

Kosárlabda
2026.05.26. 12:06

Női kosárlabda NB I: Rátkai Eszter távozott a bajnok Pécstől, folytatás Szekszárdon

Kosárlabda
2026.05.14. 11:45

Hegedűs Péter visszaépítené a bizalmat Győrben

Kosárlabda
2026.05.12. 10:50

WNBA: Juhász Dorka nélkül szenvedett egypontos vereséget a Minnesota

Amerikai sportok
2026.05.10. 10:22

Studer Ágnes a Pécs bajnoki címéről: „Kivételes csapatunk van”

Kosárlabda
2026.05.08. 11:34

Női kosárlabda NB I: egy győzelemre a bajnoki címtől a Pécs

Kosárlabda
2026.05.02. 16:04
Ezek is érdekelhetik