U20-as férfi kosár Eb: utolsó helyen zárva búcsúztunk
Kikapott Svédországtól a magyar férfi U20-as kosárlabda-válogatott a görögországi A-divíziós Európa-bajnokságon. A magyar csapat az eredménytől függetlenül már kiesett a B-divízióba, az 58–54-es vereséggel az dőlt el, hogy az utolsó helyen végzett.
Női fronton már jobb hírről lehet beszámolni: a nyitó napi, ukránok elleni győzelem után ismét nyert a magyar női U18-as válogatott a romániai B-divíziós Európa-bajnokság D-csoportjában, ezúttal Montenegró ellen, 79–48-ra.
Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett
Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik



