Férfi kosár: Hangáék búcsúztak a spanyol negyeddöntőben

Hanga Ádám számára hétfő este véget ért a 2014–15-ös spanyol kosárlabda-bajnokság, miután csapata, a Laboral Kutxa másodszor is – ezúttal 89–77-re – kikapott a Málagától a negyeddöntőben.
A baszk csapat sokáig jól tartotta magát a Málaga otthonában, de a hajrát nem bírta, és 2–1-es összesítéssel elveszítette a párharcot.
Hanga Ádám csereként pályára lépve 20 percet volt játékban, 2 pont, 4 lepattanó, 3 gólpassz, 1 szerzett labda, valamint 2 eladott labda került a neve mellé 1/3-as mezőnymutatóval (0/2 triplából).
A Málaga a Barcelonával találkozik az elődöntőben, a másik ágon Real Madrid–Valencia párharcot rendeznek a fináléba kerülésért.
Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett
Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik



