Férfi kosár: Forray Gábor lesz a Kecskemét vezetőedzője
A következő idényben Forray Gábor lesz a KTE-Duna Aszfalt NB I-es férfi kosárlabdacsapatának vezetőedzője.
Az új vezetőedző Forray Gábor lesz a kecskeméti csapatnál, amelynél marasztalták elődjét, Borisz Maljkovicsot, de ő távozik a stábból – adta hírül a kesport.hu.
A lejáró szerződésű játékosok közül Pongó Máté, Pongó Martin, Marko Djeraszimovics és Kemal Karahodzics két évvel, Tomiszlav Ivosev és Mészáros Máté egy évvel hosszabbított.kesport.hu.
A lejáró szerződésű játékosok közül Pongó Máté, Pongó Martin, Marko Djeraszimovics és Kemal Karahodzics két évvel, Tomiszlav Ivosev és Mészáros Máté egy évvel hosszabbított.
Alapcélként a legjobb nyolc közé kerülést határozta meg a tulajdonosi kör, de szeretné, ha a csapat legalább a hatodik helyig jutna.
Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett
Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik



