Női kosárlabda NB I: Pécsre költözik a PINKK csapata
A PINKK Pécsi 424 női kosárlabdacsapata az új idényben Komló helyett Pécsett játssza hazai mérkőzéseit.
A klub honlapjának beszámolója szerint az előző szezonban bajnoki bronzérmes együttes már a – legutóbb második helyezett – CMB Cargo UNI Győr csapatát is a Gandhi Gimnázium csarnokában fogadja az alapszakasz második fordulójában, szombaton 18 órától.
Mint írják, a közeljövőben szeretnének méltóképpen elbúcsúzni Komló városától, amely a klub megalapítása óta, vagyis az elmúlt négy évben a csapat otthona volt.
Legfrissebb hírek

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb
Kosárlabda
2026.06.26. 09:14

Női kosárlabda NB I: vérátömlesztés az ezüstérmesnél
Kosárlabda
2026.06.04. 20:32

Női kosárlabda NB I: Laczka Miklós a TFSE új vezetőedzője
Kosárlabda
2026.05.29. 15:34

Boros Júlia a DVTK kosárlabdacsapatának első új igazolása
Kosárlabda
2026.05.22. 14:33
Ezek is érdekelhetik




