Férfi kosár: horvát válogatott centert szerződtet a Szolnok
A sportando.com és az eurobasket.com tényként közli, hogy a 31 éves Luksa Andric aláírt a Szolnoki Olajhoz. A horvát center a spanyol Manresától érkezik a magyar bajnokhoz.
Andric korábban játszott a Cibonában, a Cedevitában, a Galatasarayban, a Turk Telekemben és az Asztanában is, ezt az idényt eddig a spanyol élvonalban, a Manresánál töltötte.
A bb1.hu megkereste a szolnoki klubot, amely elismerte, valóban tárgyalásban áll a játékossal, ám amíg nincs birtokában az érintettek által aláírt szerződéseknek, addig nem nyilatkozik hivatalosan. Amint ez megtörténik, a nyilatkozatra is sor kerül.
Legfrissebb hírek

Maronka Zsombor: Mindenki a legjobb formájában érkezett
Kosárlabda
2026.06.25. 07:59

Külön szektor a magyar B-középnek a MET Arénában
Kosárlabda
2026.06.16. 18:04

Somogyi Ádám: Óriási motivációval érkezem a Bilbaóhoz!
Kosárlabda
2026.06.15. 07:03

Forray Gábor: Mi nem ígérgetünk felelőtlenül
Kosárlabda
2026.06.14. 13:37

Tóth Ádám: Ezt a kiesést sohasem lehet feldolgozni
Kosárlabda
2026.06.02. 12:12
Ezek is érdekelhetik



