Női kosár: Székely Norbert lehet az új kapitány – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2017.08.17. 09:17
null
Székely Norbert kétszer már volt kapitány (Fotó: NS-archív)
Harmadszor is leülhet a magyar női kosárlabda-válogatott kispadjára Székely Norbert – értesült a Magyar Idők.

 

A lap úgy tudja a Sopront 2009-ben az Euroliga négyes döntőjébe vezető szakember kapja meg a feladatot azt követően, hogy a női kosarasokat eddig irányító Stefan Svitek lemondott, és a jövőben a cseh válogatottat, valamint a Diósgyőrt irányítja.

Székely összesen 11 évig dolgozott Sopronban, 2006 és 2013 között vezetőedzőként irányította a csapatot, amellyel öt bajnoki címet nyert és öt kupasikert ért el. 2007-ben ideiglenesen, majd 2009-től 2011-ig állandó megbízással már dolgozott női szövetségi kapitányként, jelenleg a szövetség utánpótlás-szakmai referense.

Legfrissebb hírek

A magyar válogatott július 13-án kezdi a felkészülést a női kosár-vb-re

Kosárlabda
20 órája

Laczka Miklós: A felelős gondolkodás áll hozzám közelebb

Kosárlabda
Tegnap, 9:14

Takács-Kiss Virág: A legmerészebb álmaimban sem gondoltam, hogy eljutok idáig

Kosárlabda
2026.06.19. 07:21

A magyar női válogatott ott lehet a 3x3-as kosárlabda Eb-n

Kosárlabda
2026.06.14. 17:43

Megvan a női kosár-vb-re készülő magyar válogatott bő kerete

Kosárlabda
2026.06.10. 18:49

Tornagyőzelemmel hangolt a vb-re a magyar női 3x3-as kosárválogatott

Kosárlabda
2026.05.26. 12:06

Franciaország ellen kezdenek a mieink Berlinben a női kosárlabda vb-n

Kosárlabda
2026.05.19. 18:37

Női kosárlabda: Dubei Debóra visszavonul a válogatottól

Kosárlabda
2026.05.19. 09:01
Ezek is érdekelhetik