Női kosárlabda: a mieink hat ponttal felülmúlták Japánt
A magyar női kosárlabda-válogatott 81–75-re legyőzte Japánt a hazai rendezésű olimpiai selejtezőtorna második fordulójában.
KOSÁRLABDA
NŐI OLIMPIAI SELEJTEZŐTORNA, SOPRON
2. FORDULÓ
Magyarország–Japán 81–75 (13–22, 19–10, 21–16, 28–27)
Legfrissebb hírek

Elkezdődtek az F-csoport küzdelmei
Foci vb 2026
Tegnap, 1:00
Ezek is érdekelhetik





