Női kosár: Aho Nina marad a DVTK-ban

2025.05.31. 11:00
null
Fotó: Nagy Gábor
Szerződést hosszabbított Aho Nina, a női NB I-ben ezüstérmes DVTK HUNTHERM válogatott kosarasa.

A miskolci klub honlapján közölte, hogy az irányító – aki 2020 nyarán érkezett a csapathoz – a 2025–2026-os évadban is a DVTK játékosa marad.

„Egyetlen dolog van, amiből soha nem engedek: hogy minden szezonban tanuljak valami újat. Eddig ez minden évben megvalósult. Volt, amikor többet, van, amikor kevesebbet, és néha olyan dolgokat is, amikre nem számítottam, de minden évben tanultam valamit” – jelentette ki Aho Nina, aki egy éve térdműtéten esett át, csak a szezon közben tért vissza a pályára.

Ami a céljait illeti, a 27 éves kosaras kifejtette, a legfontosabb, hogy több műtétet már nem szeretne.

„Ezt most lezártam, szeretném végre zavartalanul végig játszani a szezont. Csapatszinten egyértelmű célunk, hogy ne ezüsttel zárjuk az idényt, hanem valami még szebbel. Nemzetközi szinten még sok a kérdés, de úgy gondolom, a rájátszás elérése minimális cél. Legfőképp pedig szeretnék végre egy jó szájízű, teljes idényt” – tette hozzá.

 

Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
2026.06.25. 17:26

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 17:15

Női kosár NB I: nigériai válogatott játékossal erősített a DVTK

Kosárlabda
2026.06.24. 13:47

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 22:12

Kékesi Márton alpesi síző lezárta válogatottbeli pályafutását

Téli sportok
2026.06.17. 17:20

A DVTK-ban folytatja a vb-ezüstérmes csatár dédunokája – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 17:48

Jurek és Kerezsi is végleg az MTK-hoz került – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 11:29

DVTK: megvan a stáb, próbajátékost és távozókat is bejelentettek

Labdarúgó NB I
2026.06.15. 10:50
Ezek is érdekelhetik