Békés meccseket remélnek

H. L.H. L.
2003.07.22. 21:37
Címkék
Pécsett a rendőrség is készül a bajnokságra.
A pályabejárás már megtörtént, és ezután bejelentették, hogy minden pécsi mérkőzésen lesznek rendőrök, a fokozott kockázatú újmecsekaljai találkozókra a többi összecsapáshoz képest több rendfenntartót vezényelnek. Rajtuk kívül egy civil biztonsági szolgálat emberei is őrzik a rendet. A vendégszurkolók fogadására külön terv készül, őket a hazaiaktól elkülönítve helyezik el. Ha kell, nemcsak pécsi, hanem más baranyai rendőröket is igénybe vesznek, és az újmecsekaljai stadion környékén a meccsek idejére megváltoztatják a közlekedési rendet.Sárközy Ferenc dandártábornok, Baranya megyei rendőrfőkapitány elmondta: az a cél Pécsett, hogy fair play díjas közönség előtt játsszák a bajnokikat. A viták elkerülése érdekében a PMFC-vel átalánydíjas szerződést kötnek, annak alapján nyújtják szolgáltatásaikat. Újmecsekalján a tavaszi szezon óta már megszűnt a stadionon belüli szeszesital-árusítás. A PMFC-t idegenbe hat pécsi rendőr kíséri el.
Legfrissebb hírek

Vb 2026: Uruguay–Spanyolország

Foci vb 2026
2 perce

Szombati sportműsor: zárul a vb-csoportkör, Anglia, Ghána és Horvátország is az elsőségért csatázik

Minden más foci
22 perce

Yamal, Oyarzabal, Baena hármassal rohamoznak a spanyolok Uruguay ellen – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
46 perce

Aranybánya a repülőtéren

Foci vb 2026
57 perce

Szerbiából igazolt jobbhátvédet az NB II-es Szeged

Labdarúgó NB II
1 órája

„Hihetetlen a támdósorunk” – Dembélé a csapategységet dicsérte a csoportgyőzelem után

Foci vb 2026
1 órája

Szenegál és afrikai csapat is először szerzett öt gólt vb-meccsen – statisztikák

Foci vb 2026
1 órája

(Bőrszín)árnyalatok – Csinta Samu publicisztikája

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik