A szakmai igazgató marad, két játékost megbüntettek

S. T. J.S. T. J.
2004.04.13. 22:39
Címkék
Helyzetértékelő megbeszélést tartott kedd délután Budapesten a Győri ETO csapatát működtető kft. tulajdonosa, Tarsoly Csaba Klement Tibor ügyvezetővel és Reszeli Soós István szakmai igazgatóval.
Az ETO a hét végén a Videotontól hazai pályán elszenvedett 4–0-s vereséggel az utolsó előtti, osztályozós helyre csúszott vissza az Arany Ászok Ligában. A futballcég vezetői úgy vélik, a jelenlegi keret alkalmas arra, hogy a Győr pótvizsga nélkül bentmaradjon az élvonalban, ugyanakkor az is tény, hogy több játékos rossz formában, ráadásul korántsem a képességeinek megfelelően futballozik. Emiatt a volt válogatott kerettag Németh Norbertet, valamint Varga Zoltánt a junioregyütteshez irányították át, ahol a napi tréningek mellett különfoglalkozásokon is részt kell venniük, hogy minél előbb talpra álljanak.
A rájátszásban az ETO vezetői szerint 13 pontot kellene szereznie a zöld-fehér együttesnek ahhoz, hogy problémamentesen zárja az évadot. Ha e terv teljesül, a teljes megbízási díjukhoz hozzájuthatnak a labdarúgók, ellenkező esetben egyéni elbírálás alapján dől majd el, ki mennyi pénzt vehet fel. A futballcégnél érvényben lévő jutalmazási és büntetési szabályzat engedélyezi, ha kieső zónában van az együttes, akkor a vezetők elvonhatnak pénzeket.
Legfrissebb hírek

Mbappé két gólpassza még döntő lehet

Foci vb 2026
21 perce

Uruguay után Algériánál is elvesztette az öltözőt a kapitány?

Foci vb 2026
35 perce

F1, Osztrák Nagydíj, időmérő

F1
46 perce

Horváth Csaba: Csak úgy megy, ha ugyanannyira vagyunk motiváltak

Utánpótlássport
54 perce

Portugáliában légióskodó játékosok jelenthetik a veszélyt Ronaldóékra nézve

Foci vb 2026
1 órája

Kinevezték az új trénert, a Brest teljesítette elhunyt edzője kívánságát

Francia labdarúgás
1 órája

A kapitány is beszállt a buliba – Ghána így készül a horvátok ellen

Foci vb 2026
1 órája

Ki-ki meccsre készül Algéria, miközben forr az öltöző

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik