Labdarúgás, NB I: Pusztai Olivért teszteli a bajnok Debrecen

2007.06.26. 11:53
Címkék
A Győri ETO FC korábbi védője, Pusztai Olivér (képünkön) a következő napokban a háromszoros magyar bajnok debreceni labdarúgócsapattal készül, esetleges szerződtetéséről a tapasztalatok alapján döntenek. Erről a dvsc.hu internetes portál számolt be.
NS-archív
NS-archív

A 26 éves, 1,85 m magas futballista korábban megfordult a Haladásban, a Siófokban és az MTK-ban. Legutóbb a Győr játékosa volt, az elmúlt hónapokban pedig a REAC-nál szerepelt kölcsönben.

A pontvadászat befejezése után visszatért az ETO-hoz, de Klement Tibor ügyvezető arról tájékoztatta, szabadon igazolhatóvá vált.
Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
11 perce

Messi a vb-rekordról nem beszélt, a kihagyott tizenegyesről igen

Foci vb 2026
14 perce

Így néz ki a francia és az iráni öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
27 perce

Douét, Théo Hernandezt és Tchouaménit is a kispadra ültette Didier Deschamps – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
31 perce

„Most már mindenki Hollandiáról beszél” – Jaap de Groot szerint az oranje a vb-címért érkezett Amerikába – NS-exkluzív

Foci vb 2026
57 perce

Messinek százéves szurkolója is akadt a lelátón

Foci vb 2026
57 perce

Messi meglőtte a rekordot jelentő 17. vb-gólját, aztán a 18.-at is – nézze meg mindet!

Foci vb 2026
59 perce

Tóth Anna bronzérmes 100 gáton Koppenhágában

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik