Sebők Vilmos egyelőre labdarúgás nélkül éli hétköznapjait

2007.07.01. 21:28
Címkék
Sebők Vilmos jelenleg parkolópályán van, még akkor is, ha Porschét vezet... A 34 éves középső védőt Magyarországról nemigen keresik, külföldről több ajánlata is van, de ő mégis itthon folytatná, hogy bebizonyítsa, a róla kialakult kép hamis. A Zalaegerszegről az előző idényközben elküldött hátvéd még két évet az NBI-ben szeretne futballozni.

Sebők Vilmos úgy érzi, nem az az igazi énje, amelyet azok alakítottak ki róla, akik a kocsija - egy Porsche -, a zselézett és hosszú haja alapján ítélik meg őt. A védőt a 21. forduló után eltanácsolták Zalaegerszegről, konkrétan Nagy Ferenc, a klub elnöke. Ezt Sebők sosem fogja megbocsátani, mert szerintea menesztése övön aluli ütés volt.

”Szabadon igazolható vagyok, de csapatom még nincs. Az ajánlatokból nincs hiány, elsősorban külföldről keresnek. Hívnak Kínába, Lengyelországba és Ciprusra is. Ázsiába a lányom, Bodza miatt nem megyek, ő még csak nyolc hónapos, így nem vállalhatom a kalandot. Ellenben Magyarországon szívesen játszanék még két évet, szerintem ennyi időm még biztosan van a legjobbak között” - mondta Sebők.

Az 52-szeres magyar válogatott
védővel készült interjú további részleteit
a hétfői Nemzeti Sportban olvashatják.
Legfrissebb hírek

Elkezdődött a Norvégia–Szenegál mérkőzés

Foci vb 2026
7 perce

Tíz perc múlva folytatódik a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
16 perce

Vb 2026: Norvégia–Szenegál

Foci vb 2026
23 perce

„Valóra akarom váltani az álmom” – Álvarez menne a Barcába, az Atlético viszont megtiltja neki

Spanyol labdarúgás
29 perce

Hamarosan visszatérhetnek a játékosok a pályára

Foci vb 2026
44 perce

Újabb villámcsapás Philadelphiában, egyelőre nem folytatódhat a mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Lő-e gólt Szenegál ellen is Erling Haaland? – íme, a kezdők!

Foci vb 2026
1 órája

Lassan szállingóznak vissza a nézők a lelátóra

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik