MTK: Hrepka Ádám Hollandiába, a NEC Nijmegenhez utazott

2007.08.09. 13:31
Címkék
Az MTK válogatott támadója a kék-fehér klub engedélyével utazott Hollandiába, ahol az élvonalbeli NEC Nijmegen gárdája teszteli.
A 20 éves labdarúgó a tervek szerint egyelőre csak egy évre kölcsönbe kerül holland gárdához (amely számára augusztus 18-án kezdődik a bajnokság), s ha a felek kölcsönösen elégedettek lesznek, akkor tárgyalhatnak majd a folytatásról.

Hrepka 2004-ben került Újpestről az MTK-hoz, ahol 64 mérkőzésen eddig 26 gólt szerzett. A játékos háromszor szerepelt már a magyar válogatottban is.
Legfrissebb hírek

Horvátország egygólos győzelmet aratott Panama ellen

Foci vb 2026
7 perce

A csereként beállt Budimir juttatta előnyhöz a horvátokat Panama ellen – videók

Foci vb 2026
28 perce

Gól nélküli első félidő után folytatódik a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
55 perce

Három lövés, 1 kaput találó, 0.11-es xG, 0 gól a panamai–horvát első félidejében

Foci vb 2026
1 órája

Jude Bellingham: Nem érdemeltem meg a meccs embere címet

Foci vb 2026
1 órája

Harry Kane: Elég régóta élem a csatárok életét ahhoz, hogy tudjam, nem lőhetek mindig gólt

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődött a Panama–Horvátország mérkőzés

Foci vb 2026
1 órája

Horvátország félgőzzel is nyert, Panama már nem juthat tovább a csoportjából

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik