A Magyar Labdarúgó-szövetség csütörtöki elnökségi ülésén az eddigi gazdasági vezetőt, Ökrös András bízta meg a főtitkári feladatok ellátásával. Az eddigi főtitkár, Füzesi Zsolt nem hagyta el a szövetséget, ő lett a versenyszervezési igazgató.
Legfrissebb hírek

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll
Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33
Ezek is érdekelhetik






