Ferencváros: komoly pénzbüntetés a Kecskemét elleni balhé után

2008.05.13. 20:08
Címkék
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a Ferencváros következő hazai bajnoki mérkőzésén több szektor bezárását rendelte el és 500 ezer forint befizetésére kötelezte az NB II Keleti csoportjában szereplő fővárosi klubot – adta hírül a szövetség honlapja.
Az MLSZ honlapja szerint a zöld-fehérek a Kecskeméttől az Üllői úton elszenvedett 2-1-es bajnoki vereség utáni rendbontások miatt kapták a büntetést. A lefújást követően több hazai drukker megdobálta a vendégeket, majd beszaladt a pályára, így a játéktéren ünneplő kecskeméti futballistáknak az öltözőbe kellett menekülniük.A testület ezenkívül vizsgálatot indított a hétfői Paks-Újpest Soproni Liga-meccsen történtekkel kapcsolatban. A hazaiak 2-0-ás győzelmével végződött találkozót a 82. percben pár percre félbe kellett szakítani, mert az újpesti rajongók megpróbáltak bejutni a pályára, és görögtűzzel dobálták a biztonságiakat valamint a rohamrendőröket. A két klub képviselőinek jövő hét kedden kell megjelenniük a testület előtt.A Budapest Honvéd elleni meccsen kiállított győri Völgyi Dániel egy bajnokin nem léphet pályára.
Legfrissebb hírek

Mindkét kapitány örül, hogy nem 0–0, hanem 3–3 lett az algériai–osztrák csata

Foci vb 2026
10 perce

Vb 2026: Afrika a nagy nyertese, Ázsia a legnagyobb vesztese a 48 csapatos csoportkörnek

Foci vb 2026
14 perce

A Honvéd villogott a hibátlan FTC mellett – vízilabda-idényértékelő

Vízilabda
28 perce

Asztalitenisz: András Csaba bravúros győzelem után főtáblás az amerikai Grand Smash-en

Egyéb egyéni
41 perce

Pongó Máté: Vissza kell hoznunk a szurkolókat az egerszegi csarnokba!

Kosárlabda
1 órája

„Eladtuk a tevénket ezekért a jegyekért”

Foci vb 2026
1 órája

Rovnyai János: Életem nagy bulija volt az Eb-döntő!

Birkózás
1 órája

Cselgáncs: hétfőn kezdődik az ifjúsági Eb a Kanári-szigeteken

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik