A DVSC hivatalos honlapjának információi szerint visszatért Debrecenbe a Loki saját nevelésű csatára, a 23 éves Urbin Péter.
A 2007-08-as szezonban a fiatal támadó 17 góllal lett a másodosztályú Bőcs házi gólkirálya.Herczeg András klubmenedzser egyelőre az NB II-ben induló DVSC-DEAC-hoz irányította át Urbint, de amennyiben jó teljesítményt nyújt, az első csapatnál is számításba veszik.
Legfrissebb hírek

Debrecenből került 19 éves belső védő a ZTE-hez
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 17:31

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik





