Szuperkupa: tizenegyesek után az MTK Budapesté a trófea

2008.07.20. 23:16
Gólnélküli döntetlen után büntetőkkel az MTK Budapest nyerte el a magyar labdarúgó Szuperkupát, a kitűnő formában védő Végh Zoltán vezérletével.
A gyenge színvonalú mérkőzésen a büntetőrúgások előtt rövid „technikai szünet” volt, miután kialudtak a reflektorok…A bajnoki címvédő MTK másodszor hódította el a Szuperkupát, 2003 után.Részletek hamarosan…

MAGYAR LABDARÚGÓ SZUPERKUPA

DVSC-TEVA–MTK Budapest 0–0, 11-esekkel 2–3
Kupagyőztes az MTK Budapest

MAGYAR LABDARÚGÓ SZUPERKUPA

DVSC-TEVA–MTK Budapest 0–0, 11-esekkel 2–3
Kupagyőztes az MTK Budapest
Legfrissebb hírek

Hosszabbított Dzsudzsák Balázzsal a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 13:29

Bogdán Ádám a DVSC új edzőjéről: Az akadémia működését is rendszerben szemléli

Labdarúgó NB I
2026.06.04. 15:32

NB I: bosnyák védekező középpályással erősített a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:20

Borbély Balázs: Egy pont megvan, még hat kell...

Labdarúgó NB I
2026.04.27. 06:38

Nem született gól Kisvárdán, a DVSC egy pontot szerezve is újra harmadik a tabellán

Labdarúgó NB I
2026.04.13. 21:49

Több mint tízezer néző előtt döntetlent játszott egymással a Debrecen és a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2026.03.14. 21:25

Az MLSZ pénzbüntetésre ítélte a Debreceni VSC-t és a Nyíregyháza Spartacust

Labdarúgó NB I
2026.03.05. 14:37

Magyar állampolgárságú román U21-es válogatottat igazolt a Loki

Labdarúgó NB I
2026.02.17. 11:28
Ezek is érdekelhetik